Nayla Fastfood Cafe
524
Merkez Mah. Ferah Sok. No:10Gaziosmanpaşa,34100
+90(212) 578 27 53Gaziosmanpaşada döner çeşitlerimiz bizzat ustalarımızın emeğiyle hazırlanıp her türlü damak zevkinize göre hizmetinize sunuyoruz. Gaziosmanpaşa nayla fastfood mönümüzde bulunan yiyecek çeşitlerimiz; siz seçkin konuklarımıza , hijyenik ortamda, kalite standartlarına uygun koşullarda üretilen türk mutfağının geleneksel ve yöresel lezzetlerinden bir çok çeşidini bir arada tadarken müşterilerimizin kendilerini daha rahat hissedebileceği bir ambiyans yaratmak için her gün daha çok çalışmaktayız. Döner çeşitlerimiz bizzat ustalarımızın emeğiyle hazırlanıp her türlü damak zevkinize göre hizmetinize sunuyoruz. Nayla fastfood mönümüzde bulunan yiyecek çeşitlerimiz; siz seçkin konuklarımıza , hijyenik ortamda, kalite standartlarına uygun koşullarda üretilen türk mutfağının geleneksel ve yöresel lezzetlerinden bir çok çeşidini bir arada tadarken müşterilerimizin kendilerini daha rahat hissedebileceği bir ambiyans yaratmak için her gün daha çok çalışmaktayız. Mönümüz : "‘ sabahları zengin kahvaltı-tatlı ve tuzlu çeşitlerimizle- , döner çeşitleri , tost çeşitleri , kumru , haftanın her günü mantı , ızgara çeşitleri , nayla special , menemen çeşitleri , soğuk-sıcak içecekler , sandviç çeşitleri '.
28890Ziyaretçi
 • Yetkili Ali Metin TOPUZ
 • Adres Merkez Mah. Ferah Sok. No:10 - Gaziosmanpaşa
 • Telefon +90(212) 578 27 53
 • Fax +90(506) 376 07 35
 • Özel Sitesi http://www.naylafastfood.com
 • Web Sitesihttp://naylafasfoof.Gopport.com
 • E-Postaaliss_410@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış07:00 - 21:30
 • Servis Saatleri -
 • Servis Yerleri Gaziosmanpaşa , Küçükköy , Bereç , Yıldıztabya
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Gencallar Mağazası arkası , Final Dershanesi karşısı , Ak parti binasının çaprazı

İletişim Formu
Gaziosmanpaşada döner çeşitlerimiz bizzat ustalarımızın emeğiyle hazırlanıp her türlü damak zevkinize göre hizmetinize sunuyoruz.

Gaziosmanpaşa nayla fastfood mönümüzde bulunan yiyecek çeşitlerimiz; siz seçkin konuklarımıza , hijyenik ortamda, kalite standartlarına uygun koşullarda üretilen türk mutfağının geleneksel ve yöresel lezzetlerinden bir çok çeşidini bir arada tadarken müşterilerimizin kendilerini daha rahat hissedebileceği bir ambiyans yaratmak için her gün daha çok çalışmaktayız.

Döner çeşitlerimiz bizzat ustalarımızın emeğiyle hazırlanıp her türlü damak zevkinize göre hizmetinize sunuyoruz.

Nayla fastfood mönümüzde bulunan yiyecek çeşitlerimiz; siz seçkin konuklarımıza , hijyenik ortamda, kalite standartlarına uygun koşullarda üretilen türk mutfağının geleneksel ve yöresel lezzetlerinden bir çok çeşidini bir arada tadarken müşterilerimizin kendilerini daha rahat hissedebileceği bir ambiyans yaratmak için her gün daha çok çalışmaktayız.

Mönümüz : "‘ sabahları zengin kahvaltı-tatlı ve tuzlu çeşitlerimizle- , döner çeşitleri , tost çeşitleri , kumru , haftanın her günü mantı , ızgara çeşitleri , nayla special , menemen çeşitleri , soğuk-sıcak içecekler , sandviç çeşitleri '.
Firmanızı Ekleyin

Gopport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 63 firma yer almaktadır.