Gaziosmanpaşa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

http://gopfiziktedavi.Gopport.com
Gaziosmanpaşa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
163
Merkez Mah. Halitpaşa Cad. No: 24/26Gaziosmanpaşa,34100
+90 (212) 497 01 01GOP Fizik Tedavi Merkezi 2006'da kurulmuştur. Fizik tedavi uygulamalarına yönelik modern cihazları, geniş rehabilitasyon parkuru ile fizik tedavi alanında yeni tedavi yaklaşımlarını uygulamaya öncülük etmektedir. Kurumumuz, insan haklarına verdiği önemle konusunda uzman Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hekimleri, spesifik uzmanlıkları olan -deneyimli fizyoterapistleri ile iyi bir ekip çalışmasıyla hastalarının maksimum yararlılığı ilkesi ile hareket etmektedir. GOP Fizik Tedavi Merkezi, fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanlık dalının tüm sağlık sorunlarında bütüncül değerlendirme ve tedavi ilkesiyle, her hastanın tedavisinde birçok yöntemi birlikte uygulamaktadır. Örneğin, sık rastlanan bel veya boyun ağrısı olan bir hastanın fizik tedavi programı; fizik tedavi ajanları, eklem, kas ve sinir enjeksiyonları, manipulasyon ve mobilizasyon teknikleri ve osteopatik yaklaşımlar, günlük egzersiz eğitimi, tedavi ve spor egzersizleri ve kliniğimizdeki Plates veya Yoga grup egzersizlerinden oluşabilmektedir. Vizyonumuz Çağdaş tıbbın gereklerine uygun olarak, en son teknolojiye sahip fizik tedavi cihazlarını ve rehabilitasyon yöntemlerini kullanarak, hastalarımıza kaliteli hizmeti güler yüzle sunabilmek. Misyonumuz GOP Fizik Tedavi Merkezi olarak uzmanlaştığımız alanda bilimsel ve vicdani etik ilkelerinden ödün vermeden açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti vermek, hastalarımıza uzman kadro ve en son teknolojik cihazlarla Dünya standartlarında hizmet sunmak. Hasta ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutan kaliteli hizmeti amaçlayan öncü bir kuruluş olmak. İlkelerimiz; 1 - Ulaşılabilir ve nitelikli sağlık hizmeti üretmek. 2 - Ürün ve hizmet çeşitliği oluşturmak. 3 - Hasta eğitimine zaman ayırmak. 4 - Gereksiz tedavi ve gereksiz ilaç kullanımları konusunda hastayı bilgilendirmek. 5 - İlave rahatsızlıkları konusunda hastayı sorgulamak ve ilgili branşlara yönlendirmek.
14307Ziyaretçi
 • Yetkili Gülçin Güvenç
 • Adres Merkez Mah. Halitpaşa Cad. No: 24/26 - Gaziosmanpaşa
 • Telefon +90 (212) 497 01 01
 • Telefon ( 2 ) +90 (212) 614 41 41
 • Fax +90 (212) 614 86 77
 • Özel Sitesi http://www.gopfiziktedavi.net
 • Web Sitesihttp://gopfiziktedavi.Gopport.com
 • E-Postagopfiziktedavi@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:30 - 19:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
İletişim Formu
GOP Fizik Tedavi Merkezi 2006'da kurulmuştur. Fizik tedavi uygulamalarına yönelik modern cihazları, geniş rehabilitasyon parkuru ile fizik tedavi alanında yeni tedavi yaklaşımlarını uygulamaya öncülük etmektedir.

Kurumumuz, insan haklarına verdiği önemle konusunda uzman Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hekimleri, spesifik uzmanlıkları olan -deneyimli fizyoterapistleri ile iyi bir ekip çalışmasıyla hastalarının maksimum yararlılığı ilkesi ile hareket etmektedir.

GOP Fizik Tedavi Merkezi, fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanlık dalının tüm sağlık sorunlarında bütüncül değerlendirme ve tedavi ilkesiyle, her hastanın tedavisinde birçok yöntemi birlikte uygulamaktadır. Örneğin, sık rastlanan bel veya boyun ağrısı olan bir hastanın fizik tedavi programı; fizik tedavi ajanları, eklem, kas ve sinir enjeksiyonları, manipulasyon ve mobilizasyon teknikleri ve osteopatik yaklaşımlar, günlük egzersiz eğitimi, tedavi ve spor egzersizleri ve kliniğimizdeki Plates veya Yoga grup egzersizlerinden oluşabilmektedir.

Vizyonumuz
Çağdaş tıbbın gereklerine uygun olarak, en son teknolojiye sahip fizik tedavi cihazlarını ve rehabilitasyon yöntemlerini kullanarak, hastalarımıza kaliteli hizmeti güler yüzle sunabilmek.

Misyonumuz
GOP Fizik Tedavi Merkezi olarak uzmanlaştığımız alanda bilimsel ve vicdani etik ilkelerinden ödün vermeden açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti vermek, hastalarımıza uzman kadro ve en son teknolojik cihazlarla Dünya standartlarında hizmet sunmak. Hasta ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutan kaliteli hizmeti amaçlayan öncü bir kuruluş olmak.

İlkelerimiz;
1 - Ulaşılabilir ve nitelikli sağlık hizmeti üretmek.
2 - Ürün ve hizmet çeşitliği oluşturmak.
3 - Hasta eğitimine zaman ayırmak.
4 - Gereksiz tedavi ve gereksiz ilaç kullanımları konusunda hastayı bilgilendirmek.
5 - İlave rahatsızlıkları konusunda hastayı sorgulamak ve ilgili branşlara yönlendirmek.
Firmanızı Ekleyin

Gopport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 63 firma yer almaktadır.